Кухня: творча зона для кулінарії

Прaвильнo тa кoмфoртнo oблaштoвaнa куxня – зaпoрукa гaрнoгo й зaвжди піднeсeнoгo нaстрoю гoспoдині, a відтaк – смaчнoгo oбіду й здoрoвoгo aпeтиту. Щoби прoцeс пригoтувaння стрaв для сім’ї нe пeрeтвoрився у щe oдин із рутинниx oбoв’язків, a принoсив тільки рaдість і кoжнa стрaвa булa пригoтoвлeнa з любoв’ю, вaжливo, в якoму інтeр’єрі прoвoдять чaс зa гoтувaнням і трапезою члени сім’ї.

Доп. информация

Ергономічність простору кухні

Побіжно зауважимо, що, як і кожна кімната в домі, кухня повинна бути світлою та просторою. Це не означає, що потрібно обов’язково дотримуватись світлих і пастельних відтінків у кольоровій гамі. Звичайно, ні. Зокрема, популярне сьогодні оформлення кухні в чорно-білому мінімалістичному дизайні. А також використання яскравих кольорів, як-от зелений, жовтий або помаранчевий, що розбавлені світлими відтінками. Це вже на ваші вибір і смак.
Головне – подбати про те, щоб вікно пропускало більше природного світла, а підвіконня не було всуціль заставлене вазонами та про інші дрібні деталі, які допоможуть візуально збільшити простір, особливо якщо приміщення кухні малогабаритне. Відповідно, з меблів на кухні не повинно бути нічого зайвого, щоби члени сім’ї та гості не наштовхувались один на одного чи, бува, хто не перевернув каструлі й не попікся або не зачепив рукавом, наприклад, банки з варенням, що легко може трапитись не стільки з обережності, скільки за неправильного облаштування. Як слушно зауважують відомі дизайнери інтер’єрів, кухонні меблі повинні бути універсальні і практичні. Віддавати перевагу краще багатофункціональним меблям-«трансформерам» і різноманітним висувним механізмам.

Та особливу увагу під час оформлення інтер’єру кухні необхідно приділити робочій зоні, яка є місцем творчості кожної господині. Головні її елементи – фартух і стільниця, які разом є водночас і декоративною частиною дизайну кухні.

Штучне освітлення на кухні

Освітлення на кухні відіграє не менш важливу роль, ніж у кабінеті чи в іншому робочому місці в домі. Щоб не напружувати зір кожного разу під час приготування вечері, наполегливо рекомендується не обмежуватись однією люстрою над обідньою зоною, адже одна вона створюватиме тінь у робочій зоні. Кращим рішенням буде вмонтувати над стільницею точкові світлодіодні світильники. За допомогою них можна не лише рівномірно розподілити світло над робочою поверхнею, але й зекономити на електроенергії. Такий варіант додаткового освітлення – це ще й стильний елемент декору. Крім того, завдяки елементам штучного освітлення, як і предметам умеблювання, можна легко вдало поділити кухню на зони.

Стіна для записів на кухні – як креативний елемент кухонного декору

Однією з останніх тенденцій в облаштуванні сучасної кухні є пофарбовані під грифельну дошку стіна або ж фартух кухні. Таке дизайнерське рішення в інтер’єрі невпинно здобуває популярність не тільки через моду чи оригінальність в оформленні кухні, а насамперед через свою практичність.

Чим зручна стіна з грифельним покриттям?

  • На стіні крейдою можна записувати меню, робити помітки з будь-якого приводу, наприклад щодо нового рецепту, складати список необхідних продуктів/справ на тиждень чи залишати повідомлення домашнім. Усі ці записи можуть супроводжуватись мотивуючими фразами або кумедними малюнками, які піднімуть настрій вам і вашим близьким. До того ж із записаним меню назавжди відпаде надокучливе запитання: «Що на обід?», а виведений на стіні рецепт позбавить необхідності тримати планшет чи смартфон на кухонних поверхнях. І хтозна, можливо, когось із членів сім’ї підштовхне самостійно приготувати страву.
  • Стіна, покрита фарбою, яка створює ефект поверхні шкільної дошки, – це, безумовно, потіха для малечі. Така незвичайна стіна в кухні привабить маленьких помічників, які почнуть більше проводити часу з мамою, вільно малюючи поруч. З такою стіною на кухні мама, зайнята біля кухонної плити, зможе наглядати за своїм чадом, не переживаючи, що малюк зіпсує своєю «творчістю» стіни інших кімнат дому. Крім того, можна займатися навчанням і розвитком дитини просто на кухні.

Для оздоблення в такий спосіб стіни чи робочого фартуха в кухні використовуємо матову латексну фарбу Sniezka Platinum® Magic. Вона володіє дуже високою стійкістю до миття та вологого протирання, що забезпечує багаторазове змивання. Різного роду забруднення, як от жирні плями від кухонної плити, легко змиваються. Так само за допомогою звичайної губки просто стерти сліди крейди. Досягти магії в побуті можливо!

Ще однією не менш важливою перевагою фарби Sniezka Platinum® Magic є те, що її легко наносити на поверхню, вона не розбризкується.

І останнє, але не за значимістю – така стіна в кухні з вашими нотатками надихатиме вас до творчої праці, створення власних кулінарних шедеврів і дасть змогу відчути себе справжнім шеф-кухарем! Приготування страв буде удвічі приємнішим!

ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine