Украинки и итальянки в первом матче сильнейшего не выявили

Женская сборная Украины по футзалу дважды по ходу матча отыгрывалась и свела игру к ничьей

656

Мирон МАРКЕВИЧ: «Матеусу пора идти судить»

-Футбол

6
5267

Перший тайм голів глядачам у ПС «Галичина» не приніс. Зате на початку тайму другого італійки просто приголомшили суперника своїм пресингом і позиційними атаками. Наші дівчата гідно протистояли натиску гостей, але одна з масованих атак таки принесла їм результат. За такого розвитку подій українська команда спробувала переломити хід зустрічі, але крім дальніх пострілів нічого біля воріт Італії нам створити не вдавалось.

І вже згадані дальні постріли принесли результат – гравець клубу «ІМС-НУХТ» Юлія Форсюк чудовим ударом в самісінький кут воріт зрівняла рахунок! Але після цього гра знову перейшла під контроль наших гостей – вони краще контролювали м′яч, і якби не майстерність нашого голкіпера рахунок міг би бути більшим, ніж  1:2 (українки пропустили випад суперника на 30-й хвилині).

Але знову наша команда проявила характер – завдяки влучному пострілу Юлії Тітової (ще однієї представниці «ІМС-НУХТ») українки врятували матч, і з хорошим настроєм продовжують підготовку на НТЗ.

Україна – Італія – 2:2 (0:0)