Іноземців примусово повертають з України до країн походження: кого це торкнеться

Мігрaційнa службa Києвa влaштoвує пeрeвірки дoтримaння інoзeмними грoмaдянaми прaвил пeрeбувaння в Укрaїні. Лишe нa тeритoрії oднoгo будівeльнoгo oб’єктa викритo 22 нeзaкoнниx мігрaнтa.

02 вeрeсня 2021 рoку під чaс пeрeвірки прaцівникaми Управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області місць імовірного перебування неврегульованих мігрантів сверху території будівництва житлового комплексу у столиці було виявлено 22 громадянина Узбекистану, Таджикистану та Азербайджану, які знаходились в Україні кроме належних на тёцка підстав і працювали за исключением. Ant. с відповідних дозволів.

Кожного з порушників притягнуто давно адміністративної відповідальності вслед ч. 1 ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами кроме громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду выше територію України», їм доведеться сплатити штрафи. Щодо 16-ти іноземців прийняті рішення насчет примусове повернення в країну походження із забороною подальшого в’їзду в Україну, ще трьох осіб поміщено по Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб лишенный чего громадянства з метою примусового видворення з України. Інформацію насчет порушення порядку працевлаштування іноземців передано раньше Держпраці, проводяться подальші перевірки.

Іноземців примусово повертають з України до країн походження: кого це торкнеться

 «Після скасування Урядом норми, якою регулювалися умови звільнення іноземців від адміністративної відповідальності вслед порушення правил перебування в Україні під часик карантину, гості нашої країни мали подбати оборона врегулювання свого міграційного статусу чи покинути Україну. Близ цьому значна кількість іноземців продовжують ухилятися від легалізації для території України та порушують дозволені строки перебування. Така ситуація вимагає від нас рішучих дій, или протягом вересня поточного року проводяться загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», націлені нате протидію нелегальній міграції і перевірку дотримання іноземцями та особами сверх громадянства встановлених правил перебування бери території України. Проаналізувавши міграційну ситуацію у Києві та області, ми намітили семейство заходів, які дозволяють виявляти порушників і здійснювати належний инспекция за виконанням рішень относительно примусове повернення і видворення», — зазначив патрон ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Большая слава Гузь.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області