Захищаємо чарівну вишуканість мозаїчного паркету

Мoзaїчний пaркeт – oднe із нaйдoрoжчиx підлoгoвиx пoкриттів, aджe в рукax мaйстрa він дaє змoгу ствoрити із пaркeтниx дoщeчoк цілу кaртину і пeрeтвoрити підлoгу пoмeшкaння нa спрaвжній шeдeвр.

Дoп. инфoрмaция

Розквіт мозаїчного паркету припав на XIV ст., коли у європейську моду ввійшов готичний стиль, хоча історичні джерела свідчать, що мозаїчні підлогові покриття були поширеними й раніше. А вже починаючи з XVI ст. хоча б одну залу європейського палацу обов’язково викладали мозаїчним паркетом, незважаючи на те, що на це могло піти декілька місяців, адже аж до середини ХIХ ст. паркет виготовляли і укладали винятково вручну.

Це красиве і міцне підлогове покриття, розраховане на експлуатацію впродовж довгих десятиліть, і у наші дні залишається розкішшю, яка підкреслює витонченість смаку свого власника. Та щоб якомога довше насолоджуватися гарним виглядом мозаїчного паркету, окрім правильної його укладки, яка підкреслить чіткість ліній і симетрію деталей, потрібно ще й правильно його захистити.

Допоможе у цьому ЛАК ДЛЯ ПАРКЕТУ БЕЗ ҐРУНТОВКИ ТМ VIDARON. Завдяки технології ULTRA DURABLE TECHNOLOGY, що містить спеціально підібрані смоли, цей засіб надасть полакованому паркету виняткової міцності та стійкості до механічних пошкоджень, подряпин та стирання.

Покрита ним поверхня не боятиметься впливу води, мийних засобів і спиртів. Окрім того, лак дає змогу створити високоглянцеве, глянцеве, напівматове і матове покриття. І найголовніше, чому, власне, й рекомендують використовувати цей лак для мозаїчного паркету – виріб підкреслює і зберігає природний колір деревини, відтіняючи таким чином її чарівність.

Щоб отримати бажаний декоративний ефект, перед лакуванням поверхню потрібно підготувати. Важливе значення має послідовність виконання робіт і час витримки паркету, після якого його можна шліфувати.

Спочатку робимо так зване чорнове шліфування. Для цього використаємо шліфувальний папір зернистістю 36–40. Шліфувальну машинку ведемо так, щоб напрямок шліфування утворював кут 45° до паркетних дощечок і волокон деревини. Сліди чорнового шліфування усуваємо, вставивши у шліфувальну машинку шліфувальний папір зернистістю 60 і змінивши напрямок шліфування на 90° відносно до попередньої операції. Останнє, фінішне, шліфування, виконуємо, знову змінивши напрямок та шліфувальний папір – на цей раз його зернистість має бути 80–100. Шліфуємо поверхню доти, поки вона не стане ідеально рівною і чистою. Останніми шліфуємо кути і важкодоступні місця, використовуючи кутову циклю.

Відтак порохотягом очищуємо підлогу від пилу і вирівнюємо та ущільнюємо поверхню мозаїчного паркету Ґрунтовкою нітро VIDARON.

Змішуємо її із пилом, утвореним під час шліфування, і наносимо двома шарами шпателем з неіржавіючої сталі. Коли ґрунтовка висохне, знову шліфуємо паркет шліфувальним папером зернистістю 120 у напрямку падіння світла і поліруємо полірувальною машинкою із зернистістю шліфувальної сітки 120. Очищуємо підлогу від пилу і монтуємо плінтуси.

Тепер приступаємо до нанесення лаку. Його слід помістити на декілька годин в приміщення, де лакуватимуть паркет, і перед початком нанесення ретельно перемішати. Відтак рівномірно наносимо засіб мохеровим валиком з коротким ворсом і розтираємо напівсухим валиком у протилежному напрямку. Важкодоступні місця і плінтуси лакуємо за допомогою пензля для розчинникових виробів. Завершивши роботу, чекаємо 12 годин, поки лак висохне, і приступаємо до міжшарового шліфування. Для матового і напівматового ступеню блиску використовуємо шліфувальний папір зернистістю від 220 до 320, а для глянцевого і високоглянцевого – від 320 до 400. Після шліфування очищуємо поверхню від пилу і наносимо наступний шар лаку. Для досягнення найкращого декоративного ефекту слід нанести 3 шари лаку, не забуваючи про міжшарове шліфування, і уникати протягів.

Через 24 години по нанесенні фінішного шару лаку мозаїчний паркет можна експлуатувати: тепер жодні підбори йому не нашкодять, а краса підлоги тішитиме око десятиліттями.

 ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine